Sport.pl

Aktualności

Trzy mecze i tylko jeden punkt

• autor: tomas545537, 2016-10-01 18:45

W dwóch ostatnich meczach września Salęt grał na wyjazdach. 18 września w Rynie zremisował z tamtejszą Pogonią 3:3 po bramce Adriana Stylirasa w 44 minucie Salęt prowadził 0:1 ale po przerwie rolę się odwróciły i to Pogoń najpierw zremisowała w 46 minucie a następnie dołożyła jeszcze dwie bramki i było już 3:1 dla drużyny z Ryna, w 76 minucie bramkę kontaktową strzelił ponownie Adrian Styliaras, a remis w doliczonym czasie uratował kapitan Salętu Radosław Pawłowski. 24 września drużyna Kazimierz Jachimowskiego udała się do Bisztynka na mecz z Redutą i podobnie jak w Rynie Salęt wyszedł na prowadzenie po bramce Adriana Kowalczyka w 24 minucie i taki wynik utrzymywał się przez większość spotkania. W 67 minucie Reduta wyrównała wynik spotkanie, a 4 minuty później wyszła na prowadzenie i wynikiem 2:1 zakończyło się to spotkanie. To już trzecia porażka na w czterech wyjazdowych meczach.

Po wojażach czas było wrócić w końcu do Bożego i postarać się tu odbudować morale drużyny. Naszym rywalem był Jurand Barciany który w poprzedniej kolejce ograł Pogoń Ryn 9:0. W 22 minucie Salęt traci bramkę po strzale z daleka lecz nim piłka doleciała do bramki skozłowała jeszcze przed bramkarzem co utrudniło jej złapanie mamy 0:1. W doliczonym czasie pierwszej połowy sędzia odgwizdał faul i podyktował rzut wolny dla Juranda po którym goście zdobyli bramkę na 0:2. Po przerwie Salęt ruszył na bramkę rywali żeby odrobić straty z pierwszej połowy i przyniosło to efekt już w 49 minucie z rzutu wolnego piłkę w pole karne wrzucił Maciej Olender, a piłkę do bramki głową skierował Adrian Kowalczyk (1:2). Salęt dalej próbował swoich sił żeby zdobyć choćby jeden punkt niestety do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Za tydzień kolejny mecz derbowy i kolejny wyjazd tym razem zagramy w Kozłowie z tamtejszym Startem.